1 / 3
MINECRAFT.STORY.MODE SEASON.TWO.EPISODE.1- 1.94gb 2017
200 МКД
24.02.2021 23:26

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

MINECRAFT.STORY.MODE.SEASON.TWO.EPISODE.1-RELOADED
♦♦ Минимални барања:
ОС: Сервисен пакет Windows XP 3
Процесор: Core 2 Duo 2GHz или еквивалентно
Меморија: 3 GB RAM меморија
Графика: ATI или NVIDIA картичка со 512 MB RAM меморија
DirectX: Верзија 9.0
Хард диск: 3 GB достапен простор
Звучна картичка: Директен X 9.0c звучен уред
Дополнителни белешки: Не се препорачува за интегрирана графика на Intel

♦♦ Инсталација:
1. Изгорете на диск или монтирајте со Daemon Tools.
2. Инсталирајте ја играта!
3. Копирајте ја содржината на папката "Crack" лоцирана во изо и ставете ја во главниот директориум на вашата игра!
4. Играј!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / ПС игри

Се продава од:

Тодор
Потврден огласувач
077934188
Испрати Е-маил до огласувачот

CALL OF DUTY: WWII SHADOW WAR [+MULTIPLAYER] call of duty

800 МКД

MINECRAFT.STORY.MODE SEASON.TWO.EPISODE.1- 1.94gb 2017

200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам