1 / 3
prodavam Blic za kamera
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.02.2021 21:39

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

prodavam blic
za kamera Cima 1000
ima sijalica 1000 w i dve rezervni sijalici od po 500 w
ima i stativ
se prodava komplet ili posebno blicot posebno

sijalicite,posebno stativot
tel 078-998-235

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Галантерија за Фотоапарати / Блиц

Се продава од:

ohrid
Потврден огласувач
1234567890
Испрати Е-маил до огласувачот

Mebel montaza , popravka, farbanje i sl

1 €

prodavam kamera za nadzor na bebe

2500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам