1 / 2
Samsung s1🇨🇭🇨🇭
900 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.03.2021 16:00

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Samsung

Модел:

S1

Боја:

Black

Интерна меморија:

1,5 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Telefonot raboti bez problem donesen od svajcarija

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

A
Потврден огласувач
071444252
Испрати Е-маил до огласувачот

Balckberry blackbery

2500 МКД

Google pixel XL

4500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам