1 / 1
Gaming Monitor - BenQ GL2480
6.390 МКД
08.03.2021 10:35

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴Gaming Monitor - BenQ GL2480🔴

✅Full HD
✅1ms GTG Response Time
✅75Hz Refresh Rate
✅Eye-Care B.I. technology, ePaper and color weakness mode.

______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Монитори

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Монитор Eizo 23" EV2316W

3990 МКД

MONITOR - Fujitsu B24T-7

6990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам