1 / 3
Se prodava kukja vo Tetovo
160.000 €
08.03.2021 08:39

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

73 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

722 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

🏘️Se prodava kuḱa vo Tetovo vo blizina na centarot na gradot.⁣

Površinata na kuḱata iznesuva 73m2.⁣

Dvornata površina zafaḱa 722m2.⁣

Ima garaža so površina od 25m2 i pomošen objekt so površina od 37m2.⁣

Vkupnata površina na celata parcela iznesuva 857m2.⁣

💶Cena: 160.000 evra⁣

Za poveḱe informacii, obratete se na:⁣

☎️Filip 077641410⁣

☎️Stefani 071345955⁣

👩‍💻Šifra: 01-29/21

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Kat od kukja vo ohrid

165000 €

Kukja od 193m2 vo Skopje- Kozle

245000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам