1 / 12
Se prodava kukja vo selo Brvenica
85.000 €
06.08.2021 09:12

Тетово / Тетово

Број на соби:

10

Квадратура:

162 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

421 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

🏘️Se prodava kukja vo selo Brvenica.⁣

Kukjata e na eden kat i prizemje so površina od 162m2. Katot i prizemjeto imaat po 5 sobi.⁣

Podrumot e so površina od 68m2 i garažata e so površina od 24m2.⁣

Dvornoto mesto ima površina 421m2, dodeka vkupnata površina na celata parcela iznesuva 531m2.⁣

💶Cena: 85.000 evra⁣

Za povekje informacii, obratete se na:⁣

☎️Filip 077641410⁣

☎️Stefani 071345955⁣

👩‍💻Šifra: 01-34/21

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja vo selo Dolno Sedlarce

120000 €

Se prodava kukja so dvor vo selo Brvenica

70000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам