1 / 2
Mercedes A200 CDI Avangarde | 2007 god | Za delovi
По Договор
09.08.2021 08:12

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 200

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Mercedes A200 CDI 2007 godina, 6 brzini, manual menjac, avangarde, se sto vi treba na delovi.

✅ Kargo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

S-Auto
Marshal Tito br.1
Потврден огласувач
078411181
Испрати Е-маил до огласувачот

Seat Ibiza 1.4 benzin / povolno

0 €

Audi A4 2.8 benzin / 1997 / Automatic

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам