1 / 2
Mercedes C220 CDI Redisign| 1999g | Za delovi
По Договор
12.10.2022 03:39

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Mercedes C220 CDI 1999 god na delovi, redizajn vo odlicna sostojba.

✅ Kargo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

S-Auto
Marshal Tito br.1
Потврден огласувач
078411181
Испрати Е-маил до огласувачот

Mercedes A190 | 1999 | S-Auto Kicevo

0 €

AUDI 1.8t 180hp | Delovi | Full Oprema | S-Auto

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам