1 / 4
Wi-Fi USB
360 МКД
16.03.2021 12:41

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴 Wi-Fi USB 🔴
🔷Приклучете го, заборавете го!
🔷Lidheni dhe harrojeni!
____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

DataTraveler Exodia USB Flash Drive

500 МКД

Kingston DataTraveler 100 - 128gb

990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам