1 / 2
Niva na asvalten pat 10000m2
1 €
Цената не е фиксна
26.06.2022 21:32

Кичево

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavaat poveke nivi vo blizina na kicevo vo atar na selo karbunica ,staroec i srbjani.nekoi se idealni za vikendici a drugi za zemjodelsko proizvodstvo.
Cena po dogovor od 1,5 evro do 6 evra vo zavisnost od lokacija
Kontakt
Vlatko 070 318 320

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVA NIVA VO S. TUIN

2 €

Plac i suma vo Svinjiste Kicevsko

6000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам