1 / 1
Genius SW-2.1 375 2.1 - Стерео мултимедија систем за звучниц
1.690 €
18.03.2021 13:06

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔵Genius SW-2.1 375 2.1🔵

🟩Стерео мултимедија систем за звучници

☑️Вкупна излезна моќност (Ш) 12 W
☑️RMS (Ш) сабвуфер: 6 W
☑️Сателити: 3 Ш x 2
☑️Единица за driver Subwoofer: 3 ″; 6 Ω
☑️Сателити: 3 ″ x 2; 4Ω
☑️Напојување: 110V или 220V AC
☑️Контрола на јачината на звукот: ДА
☑️Аудио влез: 3,5 мм
☑️Должина на кабел за напојување: 1,5м

______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

JBL Xtreme 2

1299 €

TG-165C Wireless Bluetooth 5.0 LED Speaker

649 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам