1 / 1
COUGAR - STEREO SPEAKERS
749 МКД
20.03.2021 13:50

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴COUGAR - STEREO SPEAKERS

✅Natec COUGAR ќе ви овозможи да уживате во богат и јасен звук на работното место.
✅Комплетот совршено се вклопува во мали простори, додека малите и уредни звучници зафаќаат минимален простор на работната маса.
✅Висококвалитетната завршница и системот Bass Reflex обезбедуваат уникатни впечатоци и музички сензации.

🔴Цена: 749 ден.

✅Natec COUGAR do t'ju lejojë të shijoni tinguj të pasur dhe të pastër në të gjithë vendin e punës.
✅Seti përshtatet në mënyrë të përkryer në hapësira të vogla, ndërsa altoparlantët e vegjël dhe të rregullt zënë hapësirë minimale në tryezë.
✅Përfundimi me cilësi të lartë dhe sistemi Bass Reflex sigurojnë përshtypje unike dhe senzacion muzikal.

🔴Çmimi: 749 den.
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

COUGAR - STEREO SPEAKERS

750 МКД

T5 Wireless Bluetooth Speaker

400 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам