1 / 1
ПАРЦЕЛА ОД 776м2 НА ПАТОТ ЗА ДИХОВО
12 €
23.03.2021 10:18

Битола / Битола

Квадратура:

776 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

-Парцелата 776м2 се наоѓа на патот за дихово. цена 12евра од 1м2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности ИТОН-БС
Ул.Климент Охридски 35/1 Пелагонка 2
Потврден огласувач
071/56 33 85
075/24 11 02
Испрати Е-маил до огласувачот

ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ - НАСЕЛБА СТРЕЖЕВО

10000 €

ПАРЦЕЛА 4295 м2 Г. ОРИЗАРИ

17 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам