1 / 2
Se prodava niva vo Dolno Strogomiste
8 €
01.06.2021 13:43

Кичево

Квадратура:

9500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva vo atarot na Dolno Strogomiste so vkupna povrsina od 9500m2. Nivata e na granica so sumata od drzavna sopstvenost. So pat do samata niva do shkoloto.
Povekje informacii na tel 070-318-320 Vlatko

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava plac vo n. Ivanidol

39 €

Se prodava plac od 1500m2 so dve markici

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам