1 / 8
Se prodava kukja na ul. Goce Delčev vo Tetovo
180.000 €
09.05.2023 18:57

Тетово / Тетово

Број на соби:

7

Квадратура:

151 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

426 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

🏘️Se prodava kukja na ul. Goce Delčev vo Tetovo.⁣

Kukjata go ima sledniov raspored:⁣
-Deloven prostor ( dukjan ) od 27 m2;⁣
-Kat i prizemje od 115 m2;⁣
-Podrum od 36 m2⁣

Dvorno mesto so površina od 426m2.⁣

Vkupnata površina na celata parcela iznesuva 528m2.⁣

💶Cena: 180000 evra.⁣

Za povekje informacii obratete se na:⁣
☎️Filip 077641410⁣

☎️Stefani 071345955⁣

👩‍💻Šifra: 01-47/21

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Kukja od 158m2 vo Tetovo - Cetinska

165000 €

Kukјa od 137m2 vo Tetovo vo blizina na restoran BELA MIA

65000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам