1 / 1
SET KEYBOARD & MOUSE - KM170
699 МКД
30.03.2021 12:37

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴 SET KEYBOARD & MOUSE - KM170 🔴
✅Подобрете ги перформансите во играта со оваа RGB GAMING тастатура.
✅Неговите ергономски копчиња се опремени со анти-духовна функционалност за да се спречат случајни притискања на копчињата, а посветените контроли за медиа овозможуваат брз пристап до често користените функции за непречено работење.
✅Оваа RGB GAMING тастатура е сместена во армирана пластична рамка за максимална стабилност.
✅Ергономските копчиња имаат чувство на допир, но сепак се наместени да бидат тивки и дизајнирани за оптимални перформанси.
✔️Përmirësoni performancën tuaj në lojë me këtë tastierë të lojrave RGB.
✔️Pullat e saj ergonomik janë të pajisur me funksionalitet anti-fantazmë për të parandaluar goditjet aksidentale, dhe kontrollet e mediave të dedikuara sigurojnë qasje të shpejtë në funksionet e përdorura shpesh për funksionim pa ndërprerje.
✔️Kjo tastierë e lojrave RGB është vendosur në një kornizë plastike të përforcuar për një qëndrueshmëri maksimale.
✔️Pullat ergonomik kanë një ndjesi të prekshme, megjithatë janë akorduar të jenë të qetë dhe të dizajnuara për një performancë optimale.
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Мауси, Тастатури, Мауспади

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Keyboard - RHOD 400 Backlight

799 МКД

Genesis XENON 220 - Gaming MOUSE

850 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам