1 / 1
JBL Xtreme 2
1.299 МКД
31.03.2021 10:49

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴 JBL Xtreme 2 🔴

✅JBL Xtreme 2 е крајниот пренослив Bluetooth звучник што без напор испорачува динамичен и извонреден стерео звук.

✅JBL Xtreme 2 është altoparlanti Bluetooth i fundit portabël që jep pa mundim tingull stereo dinamik dhe gjithpërfshirës.

______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

JBL Charge 3+

650 МКД

INTEX IT-900

1390 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам