1 / 1
TG-165C Wireless Bluetooth 5.0 LED Speaker
649 МКД
31.03.2021 12:12

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴 TG-165C Wireless Bluetooth 5.0 LED Speaker

✅ Совршена комбинација на ултра ЛЕД - компактен дизајн со МОЌЕН звук.

______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Natec COUGAR

750 МКД

A8 Portable Mini USB2.0 Double Bass Speaker

700 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам