1 / 6
Se prodava gradežna parcela vo selo Vratnica
35 €
05.07.2021 09:35

Тетово / Тетово

Квадратура:

315 m²

Тип на земјиште:

Градежно

🌄Se prodava gradežna parcela vo selo Vratnica.⁣

Vkupna kvadratura na parcelata iznesuva 315m2.⁣

🚰💡🛣️Do samata parcela ima voda i struja i istata izleguva na pat.⁣

💶Cena: 35 evra/m2.⁣

Za poveḱe informacii, obratete se na:⁣

☎️Filip 07641410⁣

☎️Stefani 071345955⁣

👩‍💻Šifra: 05-48/21

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Parcela-niva od 2709m2 vo s.Tearce

8150 €

Se prodavaat parceli vo s. Dolno Sedlarce

30 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам