1 / 12
Se prodava kukja vo Ohrid so pogled na ezero
300.000 €
06.08.2021 09:12

Охрид / Охрид

Број на соби:

6

Квадратура:

187 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

78 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Se prodava kukja vo Ohrid so prekrasen pogled na gradot i ezeroto.⁣

Vkupna vnatrešna površina na kukjata iznesuva 187m2 i istata se sostoi od prizemje i kat.⁣

Površina na dvorot zafakja površina od 78m2, dodeka vkupnata površina na celata parcela iznesuva 202m2.⁣

💶Cena: 300.000 evra⁣

Za poveḱe informacii, obratete se na:⁣

☎️Filip 077641410⁣

☎️Stefani 071345955⁣

👩‍💻Šifra: 01-59/21

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

KUKJA OD 250m2 NA GLAVEN PAT VO RADISHANI

250000 €

Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Boro Vulikj ⁣

115000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам