1 / 6
ЧОЈС-Dvosoben stan 60m2 na ul.Pitu Guli
820 €
07.07.2021 11:28

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ul.Pitu Guli

Se prodava dvosoben stan (vo zavrsna faza )na ul.Pitu Guli) na 3 kat so vk.kvadratura od 60 m2 istocno orjentiran
Raspored:dnevna so kujna i trpezarija,spalna soba,hodnik wc i terasa

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Nepovtorliva ponuda vo Ohridskata Carsija

1 €

ЧОЈС-Stanovi vo blizina na novata avtobuska

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам