1 / 10
Opel Meriva 1.7cdti
5.950 €
18.08.2022 17:32

Делчево / Делчево

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.11625

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Opel Meriva 1.7cdti

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Avto1
Bul.Makedonija bb
Потврден огласувач
070945568
Испрати Е-маил до огласувачот

Ford Fiesta 1.4dizel 50kw 2007god

3200 €

Opel Meriva 1.7cdti

5950 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам