1 / 7
Видео надзор Dahua Longse HikVision прод. монтажа сервис
450 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
20.03.2023 13:12

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

https://performa.mk/
Вршиме продажба , професионална монтажа ,сервис и проектирање на
Опрема за видео надзор од познатите брендови Dahua, Longse, HikVision

Можност за жичани и безжичани камери со бесплатна апликација за мобилен телефон .

ПАКЕТ 4Е280 : Вклучува монтажа за 4 жичени камери со 2Мр метални 80м IR ,3.6 мм леќа,1ТВ хард диск , напојување 9 канални , дозни специјанли за камери, кабел RG59+2x0.75 100% бакар 100м,
400еур

ПАКЕТ 4Е250 : Вклучува монтажа за 4 жичени камери со 2Мр метални 50м IR и аудио ,2.8мм леќа широк агол,1ТВ хард диск , Dahua напојување 9 канални , дозни специјанли за камери, кабел RG59+2x0.75 100% бакар 100м,
450еур.

ПАКЕТ 4Е550 : Вклучува монтажа за 4 жичени камери со 5Мр метални 50м IR и аудио ,2.8мм леќа широк агол,1ТВ хард диск , напојување 9 канални , дозни специјанли за камери, кабел RG59+2x0.75 100% бакар 100м,
600еур.

ПАКЕТ 4FC540 : Вклучува монтажа за 4 жичени камери со 5Мр пластични, 40м ЛЕД и аудио ,3.6мм леќа ,1ТВ хард диск , Dahua напојување 9 канални , дозни специјанли за камери, кабел RG59+2x0.75 100% бакар 100м, СЛИКА ВО БОЈА НОЌЕ
570еур.

со 2 години гаранција на целата опрема.

Монтажа низ цела територија на Македонија.

Перформа Kомпјутери ДООЕЛ располага со професионална опрема од познатите брендови Dahua ,Hikvision , Longse,Teletek , Satel , Paradox , etc

Слободно побарајте понуда за
-Алармни систени
-Домофонија Видеофонија
-Видео надзор
-Противпожарни системи
-Евиденција на работно време,контрола на пристап
-Паметен Дом

Во секое време подготвени да одговориме на барањата на клиентите. Ви стоиме на располагање со нашето 10+ годишно искуство.

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

Се продава од:

ПЕРФОРМА КОМПЈУТЕРИ
Пробиштипска бр.21А
Потврден огласувач
078348962
Испрати Е-маил до огласувачот

AKCIJA SPY kamera WIFI 360 stepeni Sijalica SD montaza

3000 €

PAKET ZA VIDEO NADZOR 4 KAMERI I DVR

12000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам