1 / 1
USB DESKTOP MICROPHONE
400 МКД
12.04.2021 13:34

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴 USB DESKTOP MICROPHONE

✅Овој USB микрофон ви овозможува да се чуете јасно.

✅Едноставно приклучете го USB микрофонот во кој било plug-and-play компјутерски или Mac-уред и подготвени сте.

✅Микрофонот е мал и пренослив со прилагодлив држач за лесна и удобна употреба.

✅Со овој USB микрофон, можете слободно да уживате во забавата на разговор преку Интернет.

______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Микрофони/Слушалки

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Gaming Headset - HS 302

599 МКД

Gembird - стерео слушалки

390 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам