1 / 1
Maxpuls stolen cirkular 2400W ZA METAL
6.000 МКД
Цената е фиксна
09.01.2023 16:02

Ресен

Состојба на предмет
Нов


Столен циркулар 2400W ЗА МЕТАЛ
Напон:230v50Hz
Моќност:2400W
Вртежи:3.600rmp
Дијаметар на сечило:355mm
12 месеци гаранција
Кабел:2m
Класа за заштита: class11

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од: Претпријатие

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Maxpuls elektricen duvac na lisja 3vo 1 novi!!

1999 МКД

Maxpuls hilta 1020w

4300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам