1 / 5
eftina kuca sproti BOLNICA vo Tetovo
125.000 €
Цената не е фиксна
10.06.2021 23:23

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

116 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

272 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1980

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

sproti BOLNICA

odlicna ponuda ,samo vo Agencija "CHANAK"

>>>moze zamena so stan vo Tetovo i doplata<<<

se prodava kuca so dvor i pomoshen objekt,na mnogu ubava lokacija,sproti Klinicki Centar-Bolnica Tetovo

Kucata e stara ,no vo dobra sostojba,ne mora da se rushi vo momentot,moze da se zivee uste nekoja godina.

Cel plac ima 272m2.
-pod objekt ima 114m2

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

Nova samostojna kuka vo neposredna blizina na kasarnata

160000 €

Мала куќа (барака) во населба Ѓорче Петров.

50000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам