1 / 1
ПЛАЦ 660М2 - ГОРЕН ДЕЛ ОД ДИХОВО
12.000 €
Цената не е фиксна
01.03.2022 09:19

Битола / Битола

Квадратура:

660 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Плацот е со квадратура од 660м2 и со директен пристап од главен пат и поставеноста е таква што е погоден за викендица бидејќи од соседниот објект може да се земе струја и има стрежевска вода.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности ИТОН-БС
Ул.Климент Охридски 35/1 Пелагонка 2
Потврден огласувач
071/56 33 85
075/24 11 02
Испрати Е-маил до огласувачот

ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ КАЈ Ј.П.Комуналец

100 €

НИВА 150000 м2

5 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам