1 / 7
ATRAKTIVEN kat od KUCA so poseben vlez
400 €
Цената не е фиксна
01.07.2021 22:07

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

140 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Централно

Дворна површина:

272 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

Тераса + 4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ajducko Maalo

super PONUDA,vo agencija "CHANAK"

se IZDAVA:
kat od kuca na visoko prizemje so poseben vlez.
-za povece nameni moze da bide:
-za ziveenje
-za kancelarija
-za kozmeticki salon

raspored:
-kujna posebno
-trpezarija posebno
-dnevna soba posebno
-golem hodnik od 25m2
-spalna 1
-spalna 2
-spalna 3
-kupatilo
-pomoshno wc
-podrum
-ureden dvor
-4 parking mesta so garaza

*katot e skroz renoviran*

KIRIJA za 1 mesec = 400 EUR
nacin na placanje: min 3 meseci odnapred

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

Atraktivna vikendica vo Setole so golem i ubavo ureden dvor

0 €

Kat od kuća vo Čapčoo Sokače so poseben vlez!

49999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам