1 / 4
Pravosmukalka RoboMaxx
3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.09.2021 11:59

Скопје Центар / Скопје

Donesen od svajcarija se.polni na bateri drzi do saat vreme bateria .prakjam i po kargo niz cela.makedonija

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

A
Потврден огласувач
071444252
Испрати Е-маил до огласувачот

Pravosmukalka RoboMaxx

3000 МКД

Karcher za cistenje prozori na polnac

2000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам