1 / 12
Delovi za velosipedi mtb
123.456 МКД
14.10.2021 11:00

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

26 "

Delovi za velosipedi
Grupa 1x11 zaden menuvac xt m8000 11s kaseta xt 11 46t slx. Lanec shimano sifter slx m7000 11.. 8000den

Grupa 1x11 zaden menuvac xt m8000 11s kaseta sun race 11 sifter sram nx lanec shimano.... 7500den

Grupa 1x11 zaden menuvac xt m8000 11s kaseta slx m7000 11.46t lanc kmc. Sifter slx pogon race face 2x11 so osovina.. 230€

Grupa deore 2x10 zaden menuvac deore 2x10 preden menuvac deore sifteri deore kaseta 11 42 deore cena 6200 den

Stem kratok 31.8.. 55mm..1300den .60mm 1500den .70mm.1100den.. .35mm 40mm. 35€.60mm..2000den
Stem 31.8.. 70.75.80.90.100.110.mm
Stem 25mm. 90.100.110.120mm..400.500.600den
Stem 25mm so agol ..800den
Stegi za trklo 200.300.500.600.1000den
Kaseta deore hg 50.. 11 42.. 1800den..
Kaseta sram 9s. 34t...900den
Kaseta shimano hg 62..10ka 11.32t..1000den
Kaseta shimano 11 36.. 1000den
Kaseta slx m7100 12 micro splin 10 51t.. 3500 den
Kolcie 27..30.9..31.8
Kocnici sram guide rs 4 klipni bes selni 3500den
Kocnici avid elxsir r 3700den
Kocnici avid elxsir cr so rotori 185.mm 140mm 100€
Kocnici formula oro 3600den
Viluska rock shox 29 15x100mm 170€
Viluska sunture 27.5 plus 15x110 170€
Pedali shimano spd m 520 1200 den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам