1 / 6
Kamera Zeis 1970
100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.09.2021 13:19

Скопје Центар / Скопје

Donesen od svajcarija .Raboti prakjam po kargo

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Аналог / Останато

Се продава од:

A
Потврден огласувач
071444252
Испрати Е-маил до огласувачот

Ubodni pili razni ubodna pila

1500 €

Casovnik Atomic

2000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам