1 / 2
ЧОЈС-Stan na ul Slavej Planina
12 €
11.06.2021 09:11

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ul.Slavej Planina

Se prodava stan vo gradba na ul.Slavej Planina (pozadi crkvata sv.Nikola)na 2 kat so vk povrsina od 50 m2
Raspored:Dnevna so kujna i trpezarija ,zasebna spalna soba,hodnik wc i terasa

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Stan vo Hristo Uzunov

45000 €

ЧОЈС-Stan vo centar blizu pozarna

60000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам