1 / 1
AOC 27 inch - 144hz
13.900 МКД
21.05.2021 10:31

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴AOC FullHD Curved Gaming LED Backlit Монитор
✅Големина на панел: 27inch
✅Панел тип: VA
✅Оптимална Резолуција: 1920 x 1080 @ 144 Hz
✅Време на реакција (mprt): 1 ms
✅Curved 1500R
✅Borderless
✅Freesync
✅Осветлување: 250 cd/m²
✅SmartContrast: 80000000:1
✅Контраст однос (типичен): 3000:1
✅Влезови: VGA (Analogue) HDMI 1.4 (digital)
✅Display Port 1.2 (digital) C24G1
Цена: 13,900 ден
____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
▪️www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Монитори

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Gaming Monitor - AlienWare E7

19990 МКД

ASUS VG248QE 24"

6500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам