1 / 1
GAMING PC - MS TITAN II PRO
47.990 МКД
19.05.2021 12:05

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔷GAMING PC - MS TITAN II

▶️Одбери го уште денес твојот омилен Computer.
➡️Zgjidhni që sot kompjuterin tuaj të preferuar.

✅MainBoard: Gigabyte - B365M-H
✅PROCESOR: i5-9600KF
✅RAM: 8GB DDR4 HYPERX
✅GRAPHICS: ASUS RX 580 8GB
✅DISK: 240 GB SSD + 500 GB HDD
✅CASE: MS TITAN II 3600
✅CPU FAN: APACHE PLUS
✅PSU: NJOY 550W DAWN

🔴Цена: 47.990 ден.
🔴Çmimi: 47.990 den.
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - PC Десктоп

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

GAMING COMPUTER

25990 МКД

GAMING PC - MS TITAN II PRO

47990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам