1 / 1
Gaming Stereo HEADSET - RUSH ER3
1.190 МКД
Цената е фиксна
20.05.2021 12:05

Чаир / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

🔴Gaming Stereo HEADSET - RUSH ER3

✅Sharkoon RUSH ER3 гејмерските слушалки се достапни во две бои.

✅Mалата тежина од само 223 грама, гарантираат дека слушалките ќе останат удобни дури и по повеќечасовно носење.

✅Контролата на јачината на звукот, како и исклучувањето на микрофонот се врши лесно преку вградениот контролер кој е интегриран во кабелот на слушалките.

🔴Цена: 1190 ден.

______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Слушалки , Headsets

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

FURY WILDCAT HEADSET

599 МКД

Gaming Stereo HEADSET - RUSH ER3

1190 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам