1 / 10
Reno Kangoo 1.5dci 80kw 2012 Tovarno
4.500 €
17.11.2022 17:12

Делчево / Делчево

Марка:

Renault

Модел:

Kangoo

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.11625

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Reno Kangoo 1.5dci 80kw 2012
Tovarno

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Avto1
Bul.Makedonija bb
Потврден огласувач
070945568
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel Astra Station Wagon 1.7cdti 74kw 2008 god.

3900 €

Fiat Qubo 1.3dizel 55kw 2009 god

4900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам