1 / 1
AOAS - AS-40 Gaming Headset
1.199 МКД
25.05.2021 12:04

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴AOAS - AS-40 Gaming Headset

✅Професионални слушалки со високочувствителен микрофон и технологија за намалување на бучавата во позадина.

🔴Цена: 1199 ден

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Слушалки , Headsets

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

СЛУШАЛКИ PHILIPS SHK2000

990 МКД

GAMING HEADSET SKILLER SGH1

1890 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам