1 / 3
Se prodava niva na vlezot ot ajvatovci
33 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2023 19:36

Чаир / Скопје

Квадратура:

4018 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava niva vo vlezot sello ajvatovci opshtina iliden 4018 metar kvadrat ima site usllovi vo dellot na gradexhno mesto ima voda struja ima asfalltiran ulica vo vlezot na selloto gllavna ulica site usllovi gi poseduva nivata info 071210396

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Isen
Потврден огласувач
071210396
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava niva na vlezot ot ajvatovci

33 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам