1 / 8
Patnicko VW Transporter
12.990 €
14.02.2023 12:25

Прилеп / Прилеп

Klimatizirano, Kozen enterier, so odlicna sostojba. za poveke info kontaktirajte na tel broj

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Branko
Потврден огласувач
075302702
Испрати Е-маил до огласувачот

Mercedes-Benz Vito

22000 €

Patnicko VW Transporter

12990 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам