1 / 1
Fury Gaming Warhawk
790 МКД
02.06.2021 11:15

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🎧 Fury Gaming Warhawk 🎧

✅ДОБИВАЈ ДОМИНАНЦИЈА СО FURY СЛУШАЛКИТЕ

✅БИДЕТЕ ПРВИ што ќе го слушате вашиот непријател

✅GAMING STYLE AND LED

____________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Слушалки , Headsets

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

GAMING HEADSET SKILLER SGH1

1899 МКД

AOAS - AS-40 Gaming Headset

1199 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам