1 / 4
Cannon digitalen aparat s90
1.800 МКД
30.01.2022 23:20

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

10,1-15,0 Мегапиксели

Марка:

Canon

Donesen od svajcarija so se polnac .prakjam po kargo

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

A
Потврден огласувач
071444252
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung digitalen aparat

500 МКД

Cannon digitalen aparat

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам