1 / 8
ЧОЈС-Kuka vo Velgosti kaj sv.Dimitrija
300.000 €
08.06.2021 16:03

Охрид / Охрид

Број на соби:

11

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

340 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Velgosti

Se prodava kuka vo Velgosti(vo blizina na crkvata sv.Dimitrija) so vk povrsina -parcela 343 m2 od koi zpz 144 m2 i stambena povrsina od 400 m2
Visoko kvalitetna gradba na mirna i tivka lokacija
Prizemje .dnevna so kujna i trpezarija dve golemi spalni wc i terasa
Kat (nedovrsen) raspored: dnevna so kujna i trpezarija dve golemi spalni wc i terasa
I visoko potkrovje dnevna so kujna i trpezarija tri golemi spalni wc i terasa

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Kuka vo Velgosti

15000 €

ЧОЈС-Kuka na Vinkovacka Kaj h.Lovec

45000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам