1 / 1
Mouse Sharkoon SKILLER SGM2 Gaming 6400 DPI USB
1.290 МКД
11.06.2021 12:53

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🟢Mouse Sharkoon SKILLER SGM2 Gaming 6400 DPI USB

🔹Макс. DPI / CPI: 6.400
🔹Мин. DPI / CPI: 400
🔹Сензор: Оптички
🔹Чип: SPCP6651
🔹Осветлување: RGB
🔹Макс. Стапка на гласање: 1.000 Hz
🔹Растојание за подигање: 2 мм
🔹Рамки во секунда: 6.000
🔹Инчи во секунда: 66

____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Мауси, Тастатури, Мауспади

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Тастатура B150N

1390 МКД

WIRELESS MOUSE M235

1290 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам