1 / 1
ORIGINAL CONVERSE
1 МКД
Цената е фиксна
10.06.2021 08:33

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Маички

Големина:

XL

Боја:

ЦрнаSo kupuvanje na poveke artikli se dobiva dodaten popust

Pogore na stranata mozete da gi poglednate i drugite oglasi so robata sto ja nudime

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Ganc NOVA Brend maska kosula RUDNIK br.41/XL %%

700 МКД

Maski dolni teget trenerki br.M org.UNDER ARMOUR

900 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам