1 / 11
Se prodava kukja na super lokacija
1 €
12.07.2021 21:59

Кичево

Број на соби:

8

Квадратура:

137 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

263 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Se prodava kukja so povrsina od 400m2 na super mirna lokacija, vo blizina na skoloto Bato. Kukjata e odlicna i ima + pomosna prostorija vo dvorot. Cena po dogovor. Povekje informacii na 070/318-320 Vladko.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja pod Krusino

1 €

Se prodava kukja nad Zeleznicka stanica

72000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам