1 / 12
ADIDAS Outdoore - Original !!!
800 МКД
13.02.2023 20:59

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Тренерки

Големина:

M

Боја:

Сива

Se prodavaat original trenerki/outdore pantaloni ADIDAS , so golemina M (originalna golemina).
Trenerkite se bukvalno kako novi,doneseni od stranstvo. Nadvoresno se izraboteni od materijal koj e otporen na vetar,dozd,sneg i drugi vremenski nepriliki.
Pogodni za planinarenje i prosetki vo planina.
Za dopolnitelni informacii,okolu materijal, dimenzii i golemina slobodno pobarajte na Viber.

Cena .........800 den

Tel. 077 75 27 75
Viber 076444076

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

ESPRIT de CORP jakna - Original !!!

1200 МКД

NORTH FACE jakna - Original !!!

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам