1 / 5
Se prodava nov stan
По Договор
12.06.2021 14:39

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

56 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ul.Turisticka

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo Ohrid, kaj benziskata pumpa Okta na Bul. Turisticka.
Stanot e so povrsina od 56 m2 na treti kat , orientacija jugozapad, so sledniot raspored ubava I svetla dnevna soba so ubava terasa, trpezarija, kujna, spalna, hodnik, toalet.
Cena 800 evra m2
Tel 077 815 161

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
077/815-161
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava stan

41000 €

Se prodava garsonjera vo centar

1300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам