1 / 1
AOAS - AS-40 Gaming Headset
1.200 МКД
14.06.2021 11:42

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴AOAS - AS-40 Gaming Headset

✅Професионални слушалки со високочувствителен микрофон и технологија за намалување на бучавата во позадина.

🔴Цена: 1200 ден

____________________
▪️𝐀𝐫𝐞𝐧𝐚 𝐊𝐨𝐦𝐩𝐣𝐮𝐭𝐞𝐫𝐢
▪️𝐁𝐮𝐥. 𝐇𝐫𝐢𝐬𝐭𝐢𝐣𝐚𝐧 𝐓𝐨𝐝𝐨𝐫𝐨𝐯𝐬𝐤𝐢 𝐊𝐚𝐫𝐩𝐨𝐬𝐡 ,𝟕𝟖
▪️𝐒𝐤𝐨𝐩𝐣𝐞, 𝐁𝐮𝐭𝐞𝐥
▪️+𝟑𝟖𝟗 𝟕𝟓 𝟑𝟎 𝟑𝟎 𝟎𝟎
▪️+𝟑𝟖𝟗 𝟕𝟓 𝟐𝟐 𝟐𝟐 𝟎𝟏
▪️𝐚𝐫𝐞𝐧𝐚𝐞𝐥𝐞𝐜𝐭𝐫𝐨𝐧𝐢𝐜𝐬@𝐥𝐢𝐯𝐞.𝐜𝐨𝐦
𝐰𝐰𝐰.𝐚𝐞.𝐦𝐤

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Слушалки , Headsets

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

GAMING HEADSET SKILLER SGH1

1899 МКД

Fury Gaming Warhawk

790 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам