1 / 3
Se prodavaat novi nevseleni stanovi
По Договор
14.06.2021 12:53

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ul.Slavej Planina

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na novi nevseleni stanovi vo Ohrid, na atraktivna lokacija na ul.Slavej Planina, na samo 200 m od kejot vo zgrada gradena po site standardi.
Ima stanovi so raZlicni kvadraturi.
Zgradata ima zaednicka mnogu golema terasa so neprecen pogled na ezero I gradot koja moze da ja koristat site stanari.
Cena povolna I po dogovor.
Poveke inff na tell 077 815 161

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
077/815-161
Испрати Е-маил до огласувачот

*SAJCESKI* Namesten stan na vlezot vo Ohrid

1100 €

*SAJCESKI* Garsonjeri vo centar

1300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам