1 / 12
ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Аеродром !
500 €
07.04.2023 10:00

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ луксузен стан во Аеродром позади Тренд, станот поседува 80 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, на 1 кат, лифт, комплет наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, инвертер клима, греење на парно, 2 бањи, реновиран комплет, , вселив веднаш..

цена-500 eвра

шифра 26663контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

 Скопје  

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош
Потврден огласувач
078/219-508
Испрати Е-маил до огласувачот

ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Дебар Маало !

300 €

Дарма Дома издава нов 3_ собен стан во Карпош !

350 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам